Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne jak w sklepie tradycyjnym, ale o wiele wygodniejsze!


Bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie jest na najwyższym poziomie wśród polskich sklepów internetowych!


Przeczytaj dlaczego: Możliwość zwrotu towaru

bez podania przyczyny do 14 dni od daty otrzymania. Stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa polskiego i umożliwiamy konsumentom zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. 


Możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze

Otrzymując przesyłkę z naszego sklepu możesz (a nawet powinieneś!), w obecności kuriera, sprawdzić stan przesyłki (czy nie jest uszkodzona itp.) oraz sprawdzić zgodność zawartości ze złożonym zamówieniem.


Ubezpieczenie przesyłek kurierskich

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie musisz obawiać się, że na przykład stracisz pieniądze, które przedpłaciłeś na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość przedpłaty.


Przejrzystość informacji

Na naszych stronach przedstawiamy w przejrzystej formie pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży, oraz pełne informacje o firmie Moto Budrex Sp. z o.o. - który jest właścicielem sklepu Motopon.pl 


Ochrona danych osobowych

Stosujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Co więcej, jeśli wyrazisz takie życzenie, usuniemy Twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży.


Pewność firmy

Moto Budrex Sp. z o.o. powstała w 1989 roku. Firma znana jest w branży oponiarskiej zarówno w Polsce, jak i w Europie. Dzięki rozległemu obszarowi działania, profesjonalnie przeszkolonemu personelowi oraz doskonale wyposażonym serwisom oponiarskim daliśmy się poznać jako godny zaufania partner.